Inteligentny portfel, którego nie da się zgubić

Zgubienie czy też kradzież portfela to obecnie olbrzymi problem. Wraz z nim tracimy nie tylko zawartą w nim gotówkę, ale także wszystkie karty czy legitymacje, z których korzystamy na co dzień. Niedawno został jednak zaprezentowany projekt, który raz na zawsze powinien rozprawić się z zaginionymi portfelami. Przedstawiono „Wooleta” czyli inteligentny portfel. Tym co go wyróżnia, to wyposażenie w najnowszy Bluetooth 4.

Dzięki temu, portfel może „komunikować” się z urządzeniami mobilny, które ściągną odpowiednią aplikację dostępną zarówno na iOS jak i na smartfony wykorzystujące androida. Dzięki tej aplikacji natychmiast zostaniemy poinformowani, gdy portfel „oddali się” od nas na odległość 25 metrów. Nie tylko dostaniemy informację głosową, ale będziemy mogli także zlokalizować portfel. Woolet posiada także funkcję wywoływania dźwiękiem. Czy przy tak inteligentej konstrukcji i tego typu udogodnieniach, uda się wreszcie ograniczyć kradzieże portfeli, tak uciążliwe w codziennym życiu?.

Posted in IT

Next Post

Przydatne elektroniczne nowinki

śr Mar 13 , 2019
Każdego dnia powstają setki wynalazków, ale nie każdy z nich może być w praktyczny sposób spożytkowany na co dzień przez przeciętnego człowieka. Są jednak także dość proste pomysły,

Podobne