Organizer, który uporządkuje Twoje stanowisko pracy

Komputer to już coraz rzadziej forma zabawki, a coraz częściej najzwyczajniej w świecie narzędzie pracy. Naszym stanowiskiem nie jest już zwykłe biurko i stos kartek, ale po prostu laptop. Często jednak zdarza się tak, że wokół niego ciężko utrzymać porządek, skupiając się na kolejnych zadaniach. Organizer przychodzi w tej sytuacji z pomocą.

Nazwany „iStick” organizer powinien bardzo szybko zrobić porządek na naszym biurku. Przede wszystkim jest niewielki, więc nie powinniśmy mieć problemów ze zmieszczeniem go na naszym stanowisku pracy –bez względu na to czy będzie to przed monitorem w przypadku jednostki centralnej i tradycyjnego komputera czy po prostu rozłożymy go obok laptopa. Co oferuje organizer „iStick”? Zawiera w sobie 3 niezwykle przydatne porty usb, uchwyt na kubek oraz przegródkę na wizytówki. Jednocześnie zachęca swoim wyglądem – barwiony na biało, ma bardzo elegancki kształt i swoim wyglądem powinien wpasować się do naszego stanowiska pracy.

Posted in IT

Next Post

E-learning dla pracowników

pt Lut 8 , 2019
Informatyzacja przedsiębiorstw ma wiele oblicz, a całe zagadnienie informatyzacji wpływa na różne sfery naszego życia. Również szkolnictwo i szeroko rozumiana edukacja stopniowo odkrywają