15 lipca 2024

Warto zobaczyć jaka jest odzież ciążowa

Możemy się zastanawiać czy jest sens inwestowania w odzież ciążową, skoro sama ciąża trwa nie więcej niż 9 miesięcy, a czasami nawet mniej. Przecież można kupić ubrania w większym rozmiarze i je nosić, a kiedy nie będą już potrzebne, a my wrócimy do figury sprzed ciąży, to zawsze będziemy mogły je oddać komuś innego. No i niby mamy tutaj rację. Tylko musimy sobie zdawać sprawę z tego, że często wybierając ubrania w większym rozmiarze decydujemy się na takie, które starczą nam na dłużej, a ponieważ nie posiadają one odpowiednich wstawek, to kupujemy rzeczy znacznie za luźne.

Efekt jest taki, że wyglądamy w nich trochę tak, jakbyśmy miały założony namiot, a to z pewnością nie sprzyja poczuciu atrakcyjności. A przecież i bez takiego ubioru nie wszystkie przyszłe mamy dobrze czują się w swoim odmiennym stanie i nie wszystkie wówczas uważają, że są atrakcyjne.

Może jednak odzież ciążowa?

Przede wszystkim odzież ciążowa jest tak zaprojektowana, aby z jednej strony dobrze leżała na ciele i podkreślała atuty przyszłej mamy, a z drugiej swobodnie rozciągała się w miejscu rosnącego brzucha. Jest to możliwe dzięki specjalnie wszytym wstawkom z gumki, które odpowiednio się rozciągają, a jednocześnie nie tracą fasonu, co sprawia, że bluzka czy spódnica cały czas zachowują swój kształt, sprawiając że przyszła mama naprawdę dobrze i seksownie czuje się we własnej skórze.

Co więcej, taka odzież ciążowa wykonana jest z delikatnych materiałów, a więc nic nas nie powinno uwierać, obcierać czy drażnić, a jak wiadomo skóra ciężarnej niejednokrotnie jest bardzo delikatna i wyczulona na wszystkie nierówności czy ostrzejsze miejsca. Niesamowite w tym wszystkim jest również to, że jeśli zdecydujemy się kupić spodnie ciążowe, to niejednokrotnie będziemy mogli je dowolnie dopasowywać do rosnącego brzucha, tak aby z jednej strony specjalny, szeroki pas w odpowiedni sposób nam go podtrzymywał i eksponował, ale z drugiej żeby nas nie uciskał, kiedy będziemy siadać. Dlatego też, warto zobaczyć jakie spodnie ciążowe są nam proponowane i jakie mają pasy, tak aby je dopasować do naszych możliwości.

Ciekawe nadruki

Co niesamowite, to możemy kupić takie bluzki czy sukienki ciążowe, które będą gładkie albo będą posiadały neutralny wzór.

Ale jeśli lubimy ciekawe wzory, a do tego chcemy całemu światu obwieścić, że jesteśmy w ciąży, to może się okazać, że bez trudu znajdziemy odzież ciążową, która będzie posiadała odpowiednie nadruki. Mogą to być rysunki dziecka w brzuchu mamy czy ciekawe napisy informujące o naszym odmiennym stanie. Możliwości jest tu sporo, możemy przebierać w różnych wariacjach i do tego dobrze się przy tym bawić, dlatego też, powinniśmy zobaczyć, co konkretnie może nam być tutaj zaoferowane, abyśmy mogły wybrać taki wzór na naszej bluzce czy sukience, który najlepiej będzie pasował do naszego charakteru i najlepiej będzie oddawał naszą radość z odmiennego stanu. Koniecznie zobaczmy co możemy tutaj wybrać, tak abyśmy miały pewność że faktycznie dobrze będziemy się czuły w takiej odzieży ciążowej.